Trasa autobusu 45 - 45: Jadwigów pętla => pl. Kościuszki - Centrum - Tomaszów Mazowiecki
Przystanki autobusowe
- 1 - Jadwigów pętla
- 2 - Wiaderno pętla
- 3 - Wiaderno 86
- 4 - Wiaderno 52
- 5 - Wiaderno 36
- 6 - Wiaderno skrzyżowanie
- 7 - Parcela Wiaderno
- 8 - Wola Wiaderna
- 9 - Dąbrowa
- 10 - Dąbrowska 93
- 11 - Dąbrowska - Cmentarz Miejski
- 12 - Dąbrowska - Zielona
- 13 - Dąbrowska - Legionów
- 14 - Legionów - J. Słowackiego 03
- 15 - marsz. Piłsudskiego - Legionów
- 16 - Plac Kościuszki - Centrum